Záchranný koráb

Tel.č.:   +421 949 263 199
E-mail: zachrannykorab@zachrannykorab.sk

Sem sme umiestnili zvieratá, ktoré sú u nás už buď veľmi dlho, alebo majú nejaký handicap (správanie sa voči iným ľuďom alebo psom, vek atď.) a je veľmi ťažké ak nie dokonca nemožné nájsť pre ne vhodný domov. Pre tieto zvieratá prosíme o virtuálnu adopciu, pretože aj naďalej potrebujú jesť, potrebujú veterinára a zafinancovať aj ostatné náklady (oprava búd, kotercov, dlažba, svetlo atď.). Prosíme, dajte nám vedieť, pre ktoré zvieratko ste sa rozhodli :)

 

Reia
Reia na adopciu

Pohlavie: Sučka
Vek: 11.1
Rasa: kríženka NO
Kastrácia: kastrovaný
Dátum prijatia do útulku: 12.9.2010
Patróni: rod. Pániková

Antispam kód

Reia je kríženka nemeckého ovčiaka. Prvý rok svojho života nestrávila vo veľmi dobrých podmienkach. Dnes je Reia v podstate bezproblémová, znesie sa so psami aj mačkami, len na nového človeka si musí zvyknúť. Reia má hygienické návyky a môže ísť ako k domu, tak aj do bytu. K ľuďom, ktorých už pozná, má absolútnu dôveru, voči cudzím je ostražitá. Reia je očkovaná, čipovaná, kastrovaná, má petpass.
Vzhľadom na jej ešte stále voči cudzím nedôverčivú povahu bude potrebné, aby človek, ktorý o ňu bude mať záujem, prišiel za ňou aspoň 2 - 3 krát, kým si ju odvedie, aby si naňho trochu zvykla.

Záchranný koráb © 2014 | Created by www.disweb.sk