Záchranný koráb

Tel.č.:   +421 949 263 199
E-mail: zachrannykorab@zachrannykorab.sk

Sem sme umiestnili zvieratá, ktoré sú u nás už buď veľmi dlho, alebo majú nejaký handicap (správanie sa voči iným ľuďom alebo psom, vek atď.) a je veľmi ťažké ak nie dokonca nemožné nájsť pre ne vhodný domov. Pre tieto zvieratá prosíme o virtuálnu adopciu, pretože aj naďalej potrebujú jesť, potrebujú veterinára a zafinancovať aj ostatné náklady (oprava búd, kotercov, dlažba, svetlo atď.). Prosíme, dajte nám vedieť, pre ktoré zvieratko ste sa rozhodli :)

 

Zeta
Zeta na adopciu

Pohlavie: Fenka
Vek: 10.7
Rasa: SAO
Kastrácia: kastrovaný
Dátum prijatia do útulku: 11.7.2012
Patróni: Veronika Slamková

Antispam kód

Zeta je už  staršia aziatka (stredoázijský ovčiak), ktorá bola odchytená políciou v Skalici. Keďže nikde inde ju neprijali, putovala k nám, aby nebola utratená. Bola by jej naozaj škoda, nakoľko je to veľmi dobrý a milý psík. Žiaľ, nie ku každému. Cudzích ľudí neznesie.
Očividne bola zvyknutá na malých psov, s veľkými sa hrať nevie, ale ignoruje ich, s malými by sa hrala. S mačkami sme to ešte neskúšali. Zeta je vhodná skôr na virtuálnu adopciu, normálna adopcia by vzhľadom na to, že sa jedná o väčšie plemeno a je voči cudzím ľudom nepriateľská, mohla dopadnúť zle.

04.10.2018: Zetka nás opustila po dvoch týždňoch hľadania možností, ako ju zachrániť. Žiaľ, keď sa veľký pes už nepostaví... Trpela degeneratívnou chorobou, laickz povedané odumierala jej miecha. Neliečiteľné... A tak sme ju nechali ísť za Dúhový most. 

 

Záchranný koráb © 2014 | Created by www.disweb.sk