Záchranný koráb

Tel.č.:   +421 949 263 199
E-mail: zachrannykorab@zachrannykorab.sk
Viking
Viking na adopciu

Pohlavie: Pes
Vek: 1.5
Rasa: Mix
Kastrácia: kastrovaný
Dátum prijatia do útulku: 27.12.2020
Patróni:

Antispam kód

Vikinga a jeho 6 súrodencov sme prevzali po tom, ako im auto zrazilo matku. Jediné, čo sme sa dozvedeli, bolo, že šteniatka sa narodili 02.12.2020. Dostali vykurovanú búdu a prešli si niekoľkonásobným odčervením, odblšením, čipovaním, očkovaním a vydaním petpassu.

Dnes sú už šteniatka pripravené na adopciu. Veľkostne budú okolo kolien, váhovo do 20 kg, takže nie maličké, ale ani nie veľké.

Viking je jedným z dvoch psíkov, a je na to patrične hrdý. Svoje sestry občas sekíruje, ale inak je to pohodový psík aj do nepohody :)

15.11.2021: Viking sa kvôli vážnym rodinným dôvodom vrátil domov. Žiľ, stali sa veci, ktoré sa stať nemali, a aj keď majiteľka robila všetko, čo sa dalo (a so psíkom aj perfektne pracovala, čo vidno z rôznych diplomov a certifikátov, ktoré Viking má), nedalo sa inak, a musel späť. Už sa udomácnil, hrá sa s ostatnými psíkmi a stále sa snažíme s ním pracovať. Keďže je to naozaj výnimočný psík, bude adoptovaný iba človeku, ktorý bude pokračovať vo výcviku a naďalej s ním pracovať po všetkých stránkach.

Záchranný koráb © 2014 | Created by www.disweb.sk