Záchranný koráb

Tel.č.:   +421 949 263 199
E-mail: zachrannykorab@zachrannykorab.sk
Ramzes
Ramzes na adopciu

Pohlavie: Pes
Vek: 0
Rasa:
Kastrácia: kastrovaný
Dátum prijatia do útulku: 15.01.2011
Patróni:

Antispam kód

Ramzes je jedno zo šteniatok známej matky a neznámeho (veľkého čierneho a chlpatého) otca. Otca šteniatok zastrelili, pretože sa pokúšal zásobovať svoju rodinu žrádlom. Matku by bol čakal rovnaký osud - bola nájdená ako sa práve kŕmi sliepkou... Sarah k nám prišla s ôsmymi šteniatkami. Dostali mená Rambo, Rocco, Ramzes a fenočky Rita, Rebecca, Romy, Ruby a Roxy. Šteniatka aj matka boli plné červov. Šteňatá dostali hneď pastu na odčervenie, o dva dni neskôr Bodycan a matka antibiotiká. Žiaľ, červy si vybrali svoju daň: malá Roxy to neprežila... Nasledovalo ďalšie odčervenie, potom prvé očkovanie a potom ďalšie odčervenie. Teraz sú už všetky šteniatka aj matka "čisté" a môžu ísť do nových domovov.

Ramzes je o niečo menší ako jeho bratia a je to veľký maznák. Bude to skôr kamarát ako dravec, to ale nevylučuje, že si svoje územie postráži. Chcete ho?

23.02.: Ramzes odišiel do nového domova. Držíme mu palce!

Ramzes sa nám síce vrátil z adopcie, ale zas našiel nový domov, omnoho lepší ako ten predchádzajúci... Drž sa, chlapček! Fotografie s deťmi nového majiteľa hovoria za všetko :)

Záchranný koráb © 2014 | Created by www.disweb.sk