Záchranný koráb

Tel.č.:   +421 949 263 199
E-mail: zachrannykorab@zachrannykorab.sk
Havana
Havana na adopciu

Pohlavie: Sučka
Vek: 2.6
Rasa: Mix
Kastrácia: kastrovaný
Dátum prijatia do útulku: 7.12.2022
Patróni:

Antispam kód
Update 21.10.2023: Havana sa nám, žiaľ, vrátila. Niečo sa muselo stať, po návrate paničky z dovolenky začala vykonávať potrebu v byte. Po návšteve u nás sa to trochu zlepšilo, ale, žiaľ, iba dočasne. Vzhľadom na to, že majiteľka pracuje ako zdravotná sestra a má nočné služby, nedalo sa to ďalej znášať. Havana to robila vyslovene z pomsty, pretože keď prišla panička domov, šli sa vyvenčiť, potom si majiteľka ľahla spať a o dve - tri hodinky ju zobudil zápach... 
Takže hľadáme pre Havanu domček so záhradkou, s prístupom dovnútra, kde ostane už natrvalo. Je to milá sučka, maznák, potrebuje dovnútra, hlavne teraz, v zime...
Havana je mladá sučka, mix pravdepodobne čohosi buloidného. Nejaký "dobrák" (teda bývalý majiteľ) ju prehodil cez plot k susedom, ktorí tam nebývajú. Vydesené psíča, zjavne zvyknuté na to zlé v živote, najskôr sa ma pokúsila zožrať ????. Po chvíľke si dala povedať a spolu sme šli domov.
Keď Havana pochopila, že to zlé už má za sebou, že u nás jej už nič nehrozí, dostane najesť a má aj teplú búdičku s dekami, úplne sa zmenila a je z nej doslova mojkadlo. Občas si ešte spomenie, že tam bolo aj niečo zlé, ale v podstate sa už skamarátila aj s ostatnými psami čo sú vo výbehu a vôbec jej nevadí, že sú niekoľkokrát väčší ako ona a keď sa aj zľakne a vidí, že ostatní sú v pohode, ukľudní sa tiež.
Pre Havanu hľadáme super domov, ideálne rodinný dom s prístupom dovnútra, ale zvykla by si určite aj v byte, len by sa musela naučiť hygiene. To sa ale u dospelého psíka dá relatívne rýchlo.
Záchranný koráb © 2014 | Created by www.disweb.sk