Záchranný koráb

Tel.č.:   +421 949 263 199
E-mail: zachrannykorab@zachrannykorab.sk
Eliška
Eliška na adopciu

Pohlavie: Sučka
Vek: 0
Rasa: mix
Kastrácia: kastrovaný
Dátum prijatia do útulku:
Patróni:

Antispam kód

Za svoj krátky život (cca 10 mesiacov) bola Eliška už druhýkrát na ulici. V januári ju z nej zachránila rodina z neďalekej obce. Problém nastal, keď 14-ročný kocúr opustil domov, pravdepodobne kvôli akčnej mladej sučke.

Rodina ju potom darovala inej rodine, mysliac si, že už to bude v poriadku. Kocúr sa síce skutočne vrátil domov, ale s Eliškou to až tak dobre nedopadlo. V nedeľu večer mi volala rodinka s deťmi, že sa k nim pridal milý psík. Keďže mala čip, myslela som si, že to bude jednoduché. Nebolo. Rodinka bola na dovolenke, a tak sa mi pani ozvala až večer, keď som jej poslala SMS. Zavolali sme si, vysvetlili, čo sa stalo a dohodli sa na ďalšom postupe. Keďže Elišku celý čas nik nehľadal, prevzali sme ju pod naše OZ. Pani nám podpísala darovaciu zmluvu (pes patrí tomu, na koho je čip). Eliška práve hára, takže po skončení budeme musieť na sono, či náhodou nie je nakrytá. Dúfajme, že nie, pretože kastrovať 10-mesačné šteňa sa mi protiví, ale ak je kotná, iná možnosť tu nie je.

Je to pohodová mladá sučka, s inými psami bezproblémová. Keďže je možné, že má v sebe niečo z austrálskeho ovčiaka, bude treba túto možnosť overiť a ak je to tak, treba dávať pozor na lieky a iné prostriedky, niektoré psy s mutáciou génu MDR1 s tým majú problémy. Záujemcovia o adopciu by si mali prečítať adopčné podmienky a poslať vyplnený dotazník - tento dotazník je nezáväzný a slúži nám na predstavu o podmienkach do ktorých sa zviera adoptuje. Všetko nájdete na: https://www.zachrannykorab.sk/sk/podmienky

Záchranný koráb © 2014 | Created by www.disweb.sk