Záchranný koráb

Tel.č.:   +421 949 263 199
E-mail: zachrannykorab@zachrannykorab.sk
Theo
Theo na adopciu

Pohlavie: Pes
Vek: 0
Rasa:
Kastrácia: kastrovaný
Dátum prijatia do útulku: 2009
Patróni:

Antispam kód

Thea sme našli na ceste. Teda, takmer sme ho prešli. Iste, niekto nachádza pri ceste peniaze alebo poklady, my nachádzame psov, mačky, dokonca aj sovy!
Vopchali sme ho do auta k ostatným psom, ktorí vtedy s nami šli a nabrali kurz na veterinu. Po prehliadke nastala zhánka po majiteľovi. Mladý čistokrvný hladkosrstý foxteriér predsa nemôže byť sám len tak! Možno sa stratil pri poľovačke...
Trvalo týždeň, kým sme sa dopátrali majiteľa. Nakoľko vtedajšia majiteľka sa nás rovno opýtala, či si ho nechceme nechať, spísali sme dohodu, ktorou sme Thea prevzali do našej starostlivosti a máme dovolené hľadať mu nový domov. Theo za svojho trištvrte roka prešiel už mnohými rukami. Tento neobyčajne milý a prítulný psík, ktorý si neželá nič iné, len konečne niekomu patriť, kto sa mu bude aj venovať, vôbec nie je klasickým teriérom. Nemá tú tvrdosť, hoci lovecký pud má silný!
Theo bude skvelým spoločníkom pre človeka, ktorý naňho bude mať čas. Dá sa ľahko vychovať, je ešte mladučký. Rád chodí do lesa, kde je však istený stopovačkou. Rád sa hrá so psami, nemá problém ako so psami, tak s fenami. Možno mačky by si pri ňom neboli celkom isté, ale aj to sa dá naučiť. U nás psi veľmi rozlišujú, či ide o naše mačky, alebo cudzie. Ak Vás Theo oslovil, ozvite sa nám.

15.09.2009 Šťastie sa usmialo aj na Thea. Adoptovala ho jedna skvelá rodina z Viedne. Pripájame fotky z nového domova.

Záchranný koráb © 2014 | Created by www.disweb.sk