Záchranný koráb

Tel.č.:   +421 949 263 199
E-mail: zachrannykorab@zachrannykorab.sk
Viking
Viking na adopciu

Pohlavie: Pes
Vek: 0
Rasa:
Kastrácia: kastrovaný
Dátum prijatia do útulku: 2009
Patróni:

Antispam kód

Čokoládový kokeršpaniel, asi trištvrte roka. Viking je prítulný psík, znesie sa najmä s fenkami, lebo ako každý pubescent do psov "vyrýva". Je vďačný za každé pohladenie a každú známku, že si ho všímate. Kontakt s ľuďmi si vyslovene užíva. Je vhodný do rodiny, aj s deťmi, s možnosťou dlhých prechádzok ktoré miluje.

Vikinga sme museli trochu ostrihať, pretože jeho srsť bola v dosť zúfalom stave. Je vo výbehu spolu s Pitou, s ktorou vytvoril "demolačný tím". Zatiaľ padlo za obeť niekoľko káblov, dve deky, jeden vankúš a nie som si celkom istá, či to prežije infračervcená lampa, ktorá je inštalovaná v jeho kotci. Vzhľadom na to, že tento výbeh je relatívne bezpečný, ostávajú obaja celý deň aj v noci nbavoľno. Zatvárame ich jedine keď očakávame prietrž mračien alebo inú podobnú pohromu. Pite pobyt s Vikom veľmi prospieva, je omnoho smelšia a snaží sa presadiť. Viking už viac nepotrebuje vykrmovať, momentálne je vo veľmi dobrej kondícii a teší sa na svoju novú rodinu. Vik je čipovaný. Ak si myslíte, že Vik je pre Vás ten pravý, kontaktujte nás, prosím.

09.09.2009 Zistili sme, že Vik NIE JE koker, ako sme si pôvodne mysleli, je to totiž FIELD ŠPANIEL. A tak sa záhada iba zväčšuje. Field španielov je skutočne veľmi málo,  u nás dokonca nie je známy žiadny chov... V Rakúsku majú prvý vrh po x rokoch... ODKIAĽ SI, VIKING???

23.10.2009: Viking je v novom domove! Prvú noc spal v posteli a podľa našich informácií posteľ ostala celá! Držíme palce, aby to tak ostalo aj naďalej a aby už nič nezničil!

Záchranný koráb © 2014 | Created by www.disweb.sk