Záchranný koráb

Tel.č.:   +421 949 263 199
E-mail: zachrannykorab@zachrannykorab.sk
Dany
Dany na adopciu

Pohlavie: Pes
Vek: 0
Rasa:
Kastrácia: kastrovaný
Dátum prijatia do útulku: 2009
Patróni: Michal Maňka

Antispam kód

Trojročný kokeršpaniel, bývalý canisterapeutický pes, ktorý bol istým človekom dlhodobo preťažovaný a nebolo s ním dobre zaobchádzané, až to vyústilo do útokov na človeka. Odkedy je Dany u nás, nemá žiadny problém. Blok v komunikácii so psami sme už odstránili, odstránil sa aj blok v komunikácii s ľuďmi.

Dany je momentálne úplne normálnym psom, tešiacim sa z vychádzok, dokonca už sa začal zaujímať aj o stopy v lese ako správny koker. Je to veľmi inteligentný psík, viazaný na človeka. Ak sa rozhodnete pre Danyho, rozhodnete sa pre psíka, ktorého "neopijete rožkom", ako sa hovorí, ktorý si Vás bude preverovať a skúmať, kde si môže pre seba ukrojiť viac voľnosti a roztiahnuť mantinely viac, než ste mu dovolili. Ak si toto budete vedieť ustrážiť, získate skvelého partnera pre seba i rodinu. Napriek všetkému ho neodporúčame do rodiny s malými deťmi a s deťmi by, ako ostatne každý pes, nemal ostávať osamote. Ak si myslíte, že Dany by bol pre Vás tým pravým psom, kontaktujte nás, prosím.

03.10.2009 Dany odišiel do nového domova. Fotky máme sľúbené a dúfame, že sa bude správať slušne a že sa bude mať tak dobre, ako sa pes mať môže. Dokonca má už naplánovaný salón!

02.11.2009 Žiaľ, sen o krásnom domove sa rozplynul. Dany sa nám vrátil a znova čaká na niekoho, kto by ho chcel a vedel s ním zaobchádzať...

19.12.2009: Na Danyho sa predsa usmialo šťastie! Odišiel do Rakúska do dočasnej opatery v teple a až budú fotky z nového domova, podelíme sa s nimi :)

23.02.2010: Dany sa zotavil po operácii a čaká na svoju rodinu

Záchranný koráb © 2014 | Created by www.disweb.sk