Záchranný koráb

Tel.č.:   +421 949 263 199
E-mail: zachrannykorab@zachrannykorab.sk
Xara
Xara na adopciu

Pohlavie: Sučka
Vek: 0
Rasa:
Kastrácia: kastrovaný
Dátum prijatia do útulku: 2009
Patróni: Barbora Tkacziková

Antispam kód

Xaru našli túlať sa po niekoľkých dedinách južného Slovenska. Bola po šteňatách, so zatvrdnutými cecíkmi, vychudnutá, na sebe asi milión kliešťov, na ľavom boku rana, srsť splstnatená... Fenka typu "kam ma položíš, tam ma polož, len nech je to v kľude". Zatiaľ sa neprejavuje ani pri loptičkách. Svoje si však žiarlivo stráži.

Xara je asi 4 - 5-ročná fenka anglického kokeršpaniela. Je po šteňatách, a neuveriteľne vychudnutá. Momentálne liečime telo, duša je na tom relatívne dobre... Xara bude vhodná pre ľudí, ktorí sú už kľudnejší a poskytnú jej bezproblémový domov.
To zelené na boku, to je zastriekaná stará jazva, nie rana, ako sme si pôvodne mysleli. Nie je to ani kožná choroba - jednoducho Xara sa niekde (?) v minulosti dosť nepekne poranila. Alebo žeby zase najväčšia škodná - človek?
13.06.2009: Xara je dnes už kompletne očkovaná a čipovaná. Ani jazvu na boku príliš nevidno.
13.07.2009: Xara je už aj operovaná, jazva na boku je už omnoho menšia. Ani vychudnutá už nie je; skôr naopak - treba dávať pozor, aby nebola príliš guľatá! Žerie veľmi rada a s chuťou. V prípade, že už psíka máte, ale aj tak by ste si chceli Xaru adoptovať, treba dávať pozor, aby nežrala za dvoch... Ak máte o ňu záujem tak nás, prosím, kontaktujte.

30.08.2009: Xara bola adoptovaná do bytu do Bratislavy. Držíme jej palce a dúfame, že čoskoro sa dočkáme fotiek...

03.09.2009: Xara sa vrátila. A ďalej čaká na svoju šancu...

05.03.2010: Xara predsalen dostala druhú šancu! Adoptovala sa do Rakúska a dúfame, že sa tam bude mať skvelo. Možno sa vyplatilo čaka tak dlho...

Záchranný koráb © 2014 | Created by www.disweb.sk